stwierdziła Rada Episkopatu Polski do spraw Rodziny, w liście do polskich parlamentarzystów.

za 100 lat wszystkie dzieci beda się rodzić metodą ” in vitro” ,
a to z prostej przyczyny ,że w interesie takiego państwa jak UE będzie, by starzejące się z roku na rok pokolenia, były zdrowe na starość, i mogły pracować do conajmniej 75 lat .Zatem państwo (UE) nie będzie mogła zdawać sie na przypadkowe urodzenia z rodziców obarczonych genetycznymi skłonnościami do dziedzicznych chorób. Słowem ziści się koncepcja Nietzschego „hodowli nadczłowieka ” . Teraz jest pytanie : czy taki „Ubermensch” (nadczłowiek) wolny od szeroko rozumianych „chorób” ,będzie miał potrzebę udawania się do miejsc ,w których inni dzisiaj chorzy , są cudownie uzdrawiani ? O co będzie prosił ? Pewnie co najwyżej uda się tam jak do Muzeum .
~Omega , 18.12.2007 11:50
po 2 tysiącach lat
i wielu próbach rozmnarzania księży metodą naturalną przez wyselekcjonowanych „ojców” w zamkniętych klasztorach… zazdroszczą, że nauka pozwala na to co im się nie udaje ??? może pora przestać przebierać się w sukienki…
~JamJestOn , 18.12.2007 11:49
Nie ma przymusu do zabiegów in vitro!
Nikt nikogo nie zmusza do stosowania tej metody ale i nikt nie powinien zabraniać nikomu leczenia tą metoda! To chyba oczywista oczywistość!!
~yogi , 18.12.2007 11:44
Dokładnie, jeśli metoda ta jest sprzeczna z doktryną wiary dla kogoś, to przecież niech jej nie stosuje. Dlaczego kler musi się wszędzie wtryniać.
~Olek , 18.12.2007 11:48
Reklamy