Leo poczytaj to sobie !!!
Leo czy Ty jesteś pełni rozumu ??? jak mozna powolać zawodnika który nie grał prawie pół roku na srodek obrony ? Jak mozna grac u siebie jednym napastnikiem , kazdy wie ze Zurawski w reprezentacji tylko podaje do tylu i gra na 30 m od bramki ? , jak miał sie pokazać Brozek skoro nikt mu nie grał piłek ? dlaczego zmienił krzynówka skoro to najlepszy piłkarz reprezentacji który jednym zagraniem moze przesadzic losy meczu ? dlaczego tak wnerwia Kuszczaka , powołuje go i nawet nie sprawdza choćby na 30 min.
Dla mnie to zaden szkoleniowiec , facet jedzie na opini   sprzed lat.Ideal
~leopard , 26.03.2008 22:45

człowieku- wiesz po co gra się takie mecze jak z USA???

Tu nie liczy się wynik!!!
Za wyniki bedziemy rozliczać Leo i naszych piłkarzy po Euro2008.

Teraz mogą przegrywać bo jest mało ważne(dziś Portugalia u siebie przegrała, CHorwacja zremisowała, Belgia przegrała). Po to są mecze towarzyskie by wypróbowywać różne warianty i sprawdzać zawodników.

Leo to zawodowiec- wie co robi. Jak objął kadre to przeciez przegraliśmy z Finlandia u siebie. Tragedia???
On buduje ten zespół z każdym meczem. Nic na waryjata. Atmosfera jest dobra bo piłkarze czują respekt. Wyniki same przyjdą. Techniki nie mamy bajecznej wiec trzeba biegac i walczyc od 1 do ostatniej minut.
Dzis Szwecja grała z Brazylia- oni grali na 150%- tempo zadziwiające. O każdą piłkę walka. Oby nasi tak na Euro zagrali. Niech sobie uświadomią, że już pierwszy mecz jest meczem o wszystko, a nie jak ostatnio: 1 odpuszczają i potem nerwy. Tam każdy mecz trzeba grać na ponadżyciowym zaangażowaniu: walka na śmierć i życie. Niech podczas Mazurka przed meczem z Niemcami pomyslą sobie o Grunwaldzie i zetrązachodnich sąsiadów w drobny pył!!!

~swierchu , 26.03.2008 23:21
Reklamy