Skala 1-6
Boruc 3 – nic co prawda nie zawalił i wystraszył Donovana, ale wydawał się być nieco ociężały, powinien był wyjść do wrzutki z rożnego i szybciej zareagować przy golu z wolnego w 2połowie

Bronowicki 2 – przede wszystkim żadnej akcji w ofensywie, w obronie bez większego błędu

Radomski 1 – w obronie katastrofa, statystował przy 1golu zamiast wesprzeć Dudkę, któremu uciekał Bocanegra, brak zrozumienia z Bąkiem. W pomocy bez fajerwerków.

J.Bąk 2 – nie potrafił dyrygować obroną, ale też nic nie zawalił (chyba, bo nie pamiętam sytuacji z Donovanem)

Wasilewski 1 – udział przy wszystkich trzech golach (sprokurowanie wolnego, nieupilnowanie Onyewu i niewyskoczenie w murze)

Krzynówek 4,5 – najjaśniejszy punkt ofensywy w 1połowie, mógł dać z siebie jednak trochę więcej

Lewandowski 4,5 – odbierał i potrafił przytrzymać piłkę, sprytnie wywalczył wolnego w 2połowie na 18metrze, ale brakowało strzałów

Dudka 3 – w 1połowie dużo strat, nie pokrył Bocanegre przy pierwszym golu, za to w 2połowie nie do przejścia, naprawiał błędy kolegów

Piszczek 1,5 – starał się, ale mało z tego wychodziło, dużo strat, zupełnie nie dla niego pozycja

Żurawski 1,5 – widoczny, ale tylko gdy cofał się i podawał do tyłu, niewidoczny w ofensywie

Brożek 1 – zupełnie niewidzialny, ale też nikt nie zagrał mu dobrej piłki, a jak już coś leciało w jego stronę to przegrywał wszystkie pojedynki z atletami amerykańskimi

Łobodziński 2,5 – szarpał na tej prawej stronie, za dużo z tego nie wynikło, ale często musiał grać przeciwko dwóm, trzem amerykanom. Słabe wrzutki, bez żadnej spektakularnej akcji indywidualnej

Matusiak 4,5 – jedyny który dał z siebie 100%, dryblował między 2-3 obrońcami, dwa groźne strzały, potrafił przytrzymać, rozegrać. Jeszcze nie w pełni formy, ale na dobrej drodze

Smolarek 2 – myślami chyba był w Hiszpanii, ale i tak bardziej widoczny od Brożka