Nolte

»

Re: Kraśko to jednak idiota. 2008-04-04 15:31

Avatar

jak miałem wątpliwości to teraz juz nie mam.

 

p. Adam Stypa-Sowizdrzał. jego dziad

»

Piotr Kraśko – człowiek którego oglądał Jan Paweł II na chwilę przed śmiercią 2008-04-04 15:58

Avatar

sir Galahad który nieomal zmoczył się w walce ze smokiem
i p. Romuald Pitobrodzki który upuścił banana na którym potknął się zamachowiec któremu nie udało się zastrzelić Paderewskiego. Oraz p. hermenegilda Kociubińska z domu Schlezwyg-Holstyn której sie zebrało na kichanie w momencie kiedy padały strzały do JFK. czy Xavier zatapathique który jednak nie poszedł do sklepu na rogu paryskiej ulicy i tym samym nie zapobiegł smierci ks Diany.

Wszyscy Oni są prawieżę niezwykle zasłużonymi dla historii osobami

 

~petrus

»

Jak Krasko usmiercil Papieza 2008-04-04 16:08

Avatar

Co za skromnosc P.Kraski… Moze lepiej niech powie ze to wlasnie on zameczyl Papieza na smierc swoim glupawym gledzeniem…. nikt, nawet w pelni sil by tego dlugo nie wytrzymal. A teraz podobo TVP chce mu dac kontrakt gwiazdorski. Sromota telewizji publicznej gdy ten ukladowiec (mamusia i druga zona tatusia Nina Terentiew) z powazna wada wymowy i nie majacy nic do powiedzenia zostaje gwiazda!!!
Nikt tego nei przezyje!

 

~zezol

»

kaśka 2008-04-04 16:45

Avatar

KAŚKA jest fajny przecierz sam papież oglądał go do końca,a jacyś niegodziwcy w to moą wątpić.
Proponuję podnieść KAŚCE kontrakt z TVP Urbański daje mu 60złotych to skandal takiemu należy się kontrakt tzy razywięcej 180 tysięcy.
Ktoś powie to jest dużo nieprawda przecierz BOGACI emeryci i rencisci płacą składki ze swoich wysokich apanaży, aby ludzi z TVP byli dobrze wynagradzani.
Kgo to obchodzi żę emeryci i rencisci nie mają na leki,jedzenieinne opłatybyle płacą regularnie abonament a przecierz o to chodzi.

 

 

 

Reklamy