ot, taka to wierchuszka 🙂
takie wlasnie mamy elyty

hetmankozacki (16 Şubat 2009)
TVN czyści internet z tego filmu, Tu jest kopia – http://www.youtube.com/user/hetmankozacki „Co pokazujemy 4 milionom ludzi” – Właśnie widzimy jak to wygląda za kulisami 🙂
Givotr (15 Şubat 2009)
Och! Jestem sławny. Słaaaawny! http://www.youtube.com/user/Givotr
komentator (15 Şubat 2009)
kawal prostaka i huja…bije zone…poniza wszystkich ten katolik

~Halina
»
Zejść z wizji 2009-02-15 17:08

Z tego wynika ,ze Pan ma dwie twarze prawdziwą i na wizji. Stres i nawał pracy nie tłumacza chamstwa.Prosze nie doszukiwać sie kto zawinił i puścił film tylko się zmienić.Za pieniadze jakie Pan pobiera nie przystoi tak ponizać biednych ludzi ,którzy pracuja na pański wizerunek.
Studio to nie pański folwark.To miejsce pracy w którym każdy chce być szanowany a nie tylko pseudogwiazdy.Zapomniał Pan ile ilitości Pan wzbudził w czasie choroby.No tak a teraz Pan swoim kolegom i koleżankom za to odpłaca.Wstyd. Na Pana miejscu to spaliłabym sie ze wstydu inie p[okazała na wizji.No ale cóż kasa wazniejsza prawda ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~adal
»

Pracowałem jeszcze w PRL w studio na kamerze, obsługiwałem też dzienniki telewizyjne, ale pokazu takiego wulgarnego słownictwa jak u dziennikarza roku pana Durczoka nigdy nie słyszałem. Dodatkowo co z niego za dżentelmen skoro te ordynarne słowa wypowiada przy kobiecie i to bez najmniejszej żenady. Na nic tłumaczenia o stresującej pracy, mości panowie po to dostajecie pensje po 100 tys. zł, abyście się mogli odstresowywać u najlepszych psychoterapeutów, na wczasach zagranicznych, a pan Durczok choćby też w czasie nurkowania, które jest jego jedną z pasji. Pamiętajcie Panowie – choć zdarza się też, że i niektóre Panie – nie możecie mieć dwóch twarzy w telewizji, prędzej czy póżniej się ta hipokryzja wyda i wpadniecie jak to było choćby w PRL-u ze słynnym programem dla dzieci „Miś z Okienka”, czy nie tak w końcu dawno z Tomaszem Lisem.

Reklamy