polski_nacjonalista

dzisiaj, 12:13

Macie swojego kremówkarza. Beatyfikował bardzo ciekawe osoby jak: Stepinac – chorwacki zbrodniarz wojenny , de Anchieta – misjonarz, który nawracał za pomocą miecza, rozpoczął proces beatyfikacyjny Piusa XII – tego co się skumał z Hitlerem i z Mussolinim. Jeśli nie wierzycie to sprawdźcie w książkach, internecie kim były te osoby, bo autor filmu nie wyciąga słów z kontekstu ani nie głosi nieprawdy. Jeśli zarzucacie kłamstwa to napiszcie KONKRETNIE co jest nieprawdą w tym filmie. Za jego pontyfikatu pedofilia była tuszowana w wielu krajach, głównie w Irlandii. Opowiadał się przeciw prezerwatywom, podpisywał konkordaty na mocy, których Kościół nie opłaca podatków. Z jednej strony JPII przyczynił się do obalenia komunizmu, z drugiej robił sobie jaja ze śmierci ofiar Kościoła. Ja osobiście się wstydzę za niego. Za co mu stawiacie pomniki?

Powody dla których powinniśmy bronić KK jak niepodległości.
juliuszcezar21

dzisiaj, 12:55

1.Wielcy tego świata ustawili sobie ten świat bez pytania się nas o zgodę. Jedynie KK jest jeszcze przeszkodą której nie pokonali dlatego walą w niego przy każdej okazji. Gdyby KK padł (to się nie stanie bo bramy piekielne go nie przemogą) wezmą się i za nas a raczej za Was bo ja jestem z KK. W tej grze jesteśmy pionkami które się wykorzystuje jak może a potem wrzuca do ognia. Każda rewolucja zjada swoje dzieci. Przypomnijcie sobie co robił Stalin nawet z bardzo zasłużonymi dla niego komunistami?
2. Pedofile, narkomani i inni zboczeńcy są niestety wszędzie pewnie i są w KK nie chce udowadniać że nie. Mogę tylko zapytać a czy nie ma ich w: Synagodze, Cerkwi, Meczecie itp. Pamiętacie senatora Piesiewicza ? Czy to na pewno ostatni kwiatek w polskim parlamencie ? Czy afera rozporkowa tyczyła się tylko Clintona? Czy jedynie Jelcyn nadużywał alkoholu ? Kiedy społeczeństwo polskie dowiedziało się o chorobie filipińskiej Aleksandra Kwaśniewskiego? Dlaczego histeria Jedwabnego wybuchła 50 lat po wojnie ?. Historia ze domniemanymi lub nie zboczeńcami w KK tez ma swoja `historię’. Nie chodzi w niej o to żebyśmy się cokolwiek dowiedzieli tylko żeby zwalczyć naszymi rękami jedyną normalną jeszcze instytucję czyli KK. Potem wezmą się za nas.
3.Kiedy ostatnio widzieliście w TV film o: św. Franciszku, o M. Kolbe itp. Filmy z publicznym sexem, przemocą, wyuzdaniem są na porządku dziennym. Jak to wpływa na morale oglądających i kto jest za to odpowiedzialny? Kto z tym walczy a kto popiera?
4.Dlaczego na niniejszym forum można był spotkać nick ksiądz_pedofil a rabin_pedofil był zakazany?
5.Dlaczego w Polsce katolickiej nie można być antysemitą ( i słusznie ) ale można uprawiać antypolonizm?
6.CDN.
Pozdrawiam wszystkich klerofobów.

Reklamy