1. Czy publicznie nazywasz Rzeczpospolitą Polską zniewoloną kolonią czyli „Kondominium”, a demokratyczne wybranch przedstawicieli zaprzańcami bez honoru i zdrajcami?
2. Czy uważasz, że 75% obywateli jest tylko polskojęzycznych i nie są „Prawdziwymi Polakami”, a Piątą Kolumną są zwłaszcza Ślązacy, Kaszubi, Tatarzy i Łemkowie?
3. Czy zgadzasz się, że tylko młodzi którzy niszczą i demolują stadiony, miasta oraz robią ustawki zabijajac przeciwinków są „najzdrowszą częśćią polskiej młodzieży”?
4. Czy po cichu marzysz, żeby przed wyborami jak najwięcej Polaków straciło pracę, a bezrobocie wynosiło choćby i 90%, wzrosły ceny, załamały się finanse, byle dzięki temu PiS doszedł do władzy?
5. Czy złości cię, że Polska ma wzrost gospodarczy?
6. Czy uważasz, że rząd lowelasa Marcinkiewicza, a potem handel posadami z wicepremierem Lepperem i Giertychem, to były najlepsze rządy od czasów Mieszka I?
7. Czy uczysz swoje dzieci, że można kraść, korzystać ze służbowych smochodów i mieszkań do celów prywatynych, bo to nic złego?
8. Czy będąc za granicą urządzasz pijackie burdy niszcząc cudze mienie?
9. Czy Twojego Prezydenta dobijali premier i prezydent strzałami w tył głowy, a samolot strącił laserem Premier Rosji, rozpylając sztuczną mgłę i hel?
10. Czy o zmarłych arcybiskupach mówisz per „kłamca i łajdak”?
11. Czy popierasz politykę nekromarketingu, czyli oficjalnie uważasz że prezydet zginął w zamachu, a prywatnie, że była to kara za wstąpienie Polski do UE?
12. Czy zamiast na groby swoich bliskich chodzisz z pochodniami i krzyżami przed ich ostatnie miejsce pracy i okrzykami wzywasz do linczu?
13. Czy bezkrytycznie podchodzisz do nominacji KC PiS i twoim szefem może być Koziołek Matołek lub Miś Colargol?
14. Czy w pełni popierasz pogląd KC PiS, że większość elit dąży do „ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej i „wyhodownia 15 mln żydowskich parobków”?
15. Czy nie uznajesz wyniku demokratycznych wyborów twierdząc, że to kolejny spisek żydo-masonerii i opanowanych przez nich mediów?

Jeśli podałeś 100% tak jesteś wyborcą PiS, poniżej 100% to PJN. Jeśli 0, to już myśl o emigracji, jesienią będzie za późno.

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?discId=11138218&threadId=86163787&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw4NjE2Mzc4NywyMTcxNDk4OTYsMTExMzgyMTgsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

Reklamy