Droga i po 9/11
1. NORAD jako system obrony powietrznej północnej ameryki od 1958 roku (daty jego powstania) zawiódł jedynie 4 razy… wszystkie 4 przypadki zdarzyły się 11 września 2001 roku. Zatem czy przypadkiem jest że tego akurat dnia odbywały się największe w roku ćwiczenia typu WARGAMES których scenariusz obejmował uprowadzenie samolotu i uderzenie nim w budynek? Zatem nikt nie był w stanie powiedzieć czy są to prawdziwe porwania czy część gier wojennych?
2. Czy przypadkiem jest że parę dni przed 9/11 akcje lini lotniczych United Airlines i American Airlines których samoloty zostały „porwane” 11 września zaczęły być gwałtownie wykupywane, tak jakby część akcjonariuszy wiedziała co się stanie i jakie będą tego następstwa?
3. Dlaczego taśma z przyznaniem się do winy zostaje znaleziona przez amerykańskich agentów w domu gdzie była „ukryta”? Dlaczego najpierw Bin Laden zaprzecza wszystkiemu a potem nagrywa taśme i ją ukrywa po to by miała zostać znaleziona? Czy ma to sens?
4. Dlaczego Osama Bin Laden na taśmie gdzie przyznaje się do winy ma zupełnie inne rysy twarzy niż Osama Bin Laden sprzed 9/11?
5. Dlaczego już 10 września 2001 był gotowy do pokazania prezydentowi plan ataku na Afganistan i Irak?
6. Dlaczego Larry Silverstein nowy właściciel kompleksu WTC ubezpieczył całość w sierpniu 2001 roku na kwotę 3.5 BILIONA dolarów od ATAKÓW TERRORYSTYCZNYCH?
7. Dlaczego politycy którzy były przeciwko wprowadzeniu PATRIOT ACT oraz media przeciwne polityce ówczesnego prezydenta dostały listy z wąglikiem co skończyło się w paru przypadkach ich śmiercią?
8. Dlaczego przed zawaleniem się wież znaleziono na chodniku paszport „terrorysty” Satam al-Suqami który ponoć przetrwał zderzenie z budynkiem w nienaruszonym stanie, czy jest to fizycznie możliwe?
9. Czy przypadkiem jest że do końca 2010 roku szefem ochrony w WTC oraz na lotniskach gdzie porwano samoloty był MARVIN BUSH (brat ówczesnego prezydenta)?
10. Czy zbiegiem okoliczności jest to że od stycznia 2001 do połowy roku w obu wieżach WTC przeprowadzono największy w historii wież przegląd wraz z modernizacją systemu wind? zatem osoby pracujące przy tym miały pełny dostęp do najważniejszych kolumn…
11. Dlaczego przed 11 września w obu budynkach z powodu „remontu” zostały wyłączone na okres tygodnia wszystkie kamery i każdy miał dostęp do każdej części budynku?
12. Dlaczego FEMA (sztab antykryzysowy) już 10 września późnym wieczorem przyjechała do Nowego Jorku i rozbił tam mobilną bazę w dokach niedaleko WTC?
13. Dlaczego 7 z 19 „terrorystów” dalej żyje i mówią że nigdy nie byli w to zamieszani?
14. Kto zatem „porwał” samoloty i jak udało im się oszukać kontrolę na lotnisku skoro żadne arabskie nazwisko nie figurowało na liście pasażerów?
15. Dlaczego komisja śledcza w sprawie 9/11 nie umieszczała wszystkich wypowiedzi świadków, lecz tylko te które odpowiadały oficjalnie przyjętej wersji?
16. Dlaczego budżet na śledztwo w „aferze rozporkowej” wynosił 65 miliona dolarów, katastrofy promu Columbia 50 miliona dolarów a w sprawie „ataków z 11 września” 3 miliona dolarów?
17. Dlaczego Mohammed Atta skokro wiedział że zginie zostawił na lotnisku w bagażu (który miał być w samolocie ale „przez pomyłkę” się w nim nie znalazł) kasetę video z nauką latania, ubranie i testament? W jakim celu miał to brać ze sobą DO SAMOLOTU?
18. Czy przypadkiem jest to że już w 1997 roku w PROJECT FOR THE NEW AMERICAN CENTURY napisane jest że ameryka musi zdominować bliski wschód, jednak naturalnie to nie przejdzie i aby to osiągnąć potrzeba długiego okresu czasu, zatem POTRZEBUJE wydarzenia takiego jak „New Pearl Harbor” by tego dokonać?

WTC 1, 2, 7
1. Dlaczego w pyle z WTC zostały znalezione ślady ładunku wybuchowego potrafiącego dosłownie stopić stal jakim jest thermite?
2. Dlaczego na oryginalnych nagraniach widać tuż przed zawaleniem się budynków błyski na powyższych jak i poniższych piętrach WTC?
3. Dlaczego tuż przed zawaleniem słychać parę ogromnych eksplozji?
4. Dlaczego naoczni świadkowie którym udało się uciec z WTC mówią o wielu eksplozjach jak sami stwierdzili „bomb” które wstrząsały budynkami na piętrach znajdujących się daleko od miejsca uderzania samolotu, nawet o eksplozjach w piwnicach chwile przed uderzeniem pierwszego samolotów?
5. Dlaczego na filmach i zdjęciach z zawalenia widać „squibs”- czyli gwałtowne wyrzucanie pyłu identyczne jak przy kontrolowanym wyburzeniu- w miejscach gdzie nawet nie doszła fala niszcząca? Takich pojedynczych ?eksplozji? można się naliczyć około 10. Oraz dlaczego przed zawaleniem się pierwszej wieży widać eksplozję w połowie budynku której efektem jest smuga dymu?
6. Dlaczego ponad 90% betonu obróciło się dosłownie się w proszek, a stalowa konstrukcja została rozrzucona dookoła niszcząc inne budynki oraz poziomo wbijając się w nie?
7. Dlaczego na GROUND ZERO nie ma stosu pięter ułożonych jedno na drugie tylko paru nasto metrowa kupa stali? Tak to wszystko powinno wyglądać według oficjalnej wersji, jednak miejsce gdzie stały wieżowce zostało dosłownie zrównane z ziemią.
8. Skąd 2 minuty przed zawaleniem pierwszej wieży z dziury po samolocie zaczęła wyciekać w dużych ilościach stopiona rozgrzana do czerwoności ciecz? Nie mogło być to stopione aluminium gdyż stopione aluminium jest białe, płonące paliwo lotnicze do tego nie jest w stanie stopić stali…, nie było to także paliwo lotnicze gdyż całe wypaliło się w momencie eksplozji samolotu, czy to mógł być stopiony metal? Jeśli TAK to w jaki sposób się stopił?
9. Dlaczego w podziemiach po wielu tygodniach znajdywano płynną roztopioną stal?
10. Dlaczego w momencie uderzenia pierwszego samolotu w WTC widać 3 dodatkowe eksplozje zupełnie nie powiązane z miejscem uderzenia?
11. Dlaczego oficjalnym wyjaśnieniem zawalenia się 2 budynków WTC był szalejący w nich pożar który osłabił stalową konstrukcję? Skoro paliwo lotnicze wypaliło się odrazu w momencie wybuchu więc ogień był minimalny (co stwierdzili strażacy którzy dotarli na piętro gdzie wleciał samolot i powiedzieli że bez problemu opanują sytuację)
12. Dlaczego nad drugą wieżą która się zawaliła pojawiła się ogromna chmura w kształcie grzyba uformowana z pyłu, o czym to świadczy?
13. Co spowodowało ogromne wyrzucenie pyłu spod ziemi, nim jeszcze pierwsze spadające fragmenty WTC osiągneły ziemię??
14. Dlaczego szyby w pobliskich budynkach pomimo że żadne fragmenty konstrukcji do nich nie wpadły zostały wybite?
15. Czemu nie znaleziono żadnej czarnej skrzynki z WTC? Mimo że znaleziono paszporty pozostałych „porywaczy”?
16. W historii budownictwa tylko 3 stalowe konstrukcje zawaliły się ?oficjalnie? od pożaru, wszystkie 3 konstrukcje zrobiły to 11 września 2001 roku, nigdy wcześniej ani nigdy później żadna stalowa konstrukcja z tego powodu się nie zawaliła mimo że w wielu budynkach trwał większy i dłuższy pożar powodujący znacznie większe spustoszenie w skali budynków, przypadek? Tymi trzema budynkami było TWIN TOWERS oraz WTC7 (building 7)
17. Dlaczego TRZY wieżowce tego dnia zawaliły się z prędkością swobodnego spadania? Prędkość swobodnego spadania świadczy o tym że ciało lecące w dół nie napotyka żadnego oporu, zatem czemu nie było oporu poniższych pięter i 2 wieże skończyły się zawalać w 9-10 sekund? W 9-10 sekund kula zrzucona z tej wysokości osiągnie dokładnie ziemie….
18. Czemu nie było oporu poniższych pięter? Oficjalne wytłumaczenie mówiące że masa powiększana o kolejne piętra powodowała gwałtowne przyśpieszenie… czy nie przeczy to podstawowym prawom fizyki według których powinno nastąpić zwalnianie i wyhamowywanie?
19. Co spowodowało że ponad połowy ciał wogóle nie udało się odnaleźć? Co spowodowało że w większości przypadków znajdywano paru milimetrowe kawałki kości. Ciała zostały rozerwane a nie zgniecione… o czym to świadczy?
20. Dlaczego 20 minut przed zawaleniem się 47 piętrowego budynku WTC7 reporterka telewizji BBC mając budynek w tle podała informację o tym że ten budynek już się zawalił skoro NIKT nie wiedział że może on runąć?
21. Dlaczego Larry Silverstein mówi w oficjalnym wywiadzie że strażacy doszli do wniosku że trzeba wyburzyć budynek i on się na to zgodził, skoro parę godzin przed zawaleniem straż pożarna została odwołana z akcji gaszenia budynku.
22. Dlaczego Larry Silverstein nabrał wody w usta po tej wypowiedzi?
23. Od kiedy straż pożarna może wyburzać budynki?
24. Od kiedy założenie materiałów wybuchowych w budynku trwa zaledwie 8 godzin? Skoro normalnie przygotowanie budynku do wyburzenia trwa całe tygodnie… ?
25. Dlaczego WTC7 zawalił się symetrycznie w dół do tego ponownie z prędkością swobodnego spadania? Czy nie świadczy to o tym że WSZYSTKIE kolumny nośne musiały zostać USUNIĘTE W TYM SAMYM MOMENCIE?
26. Dlaczego inne budynki na które spadły kawałki z 2 wież pomimo gorszych uszkodzeń i niemal całkowitej dewastacji nie zawaliły się, a WTC7 mimo wszystko że praktycznie nie był uszkodzony zawalił się?
27. Czy przypadkiem jest fakt że WTC7 był między innymi siedzibą rządowych agencji np. CIA, SEC oraz OEM?

Pentagon
1. Dlaczego nie mamy ani jednego nagrania z momentu uderzenia samolotu w Pentagon gdzie widać samolot? mimo że ponad 80 kamer monitoruje ten budynek jak i przestrzeń nad nim)
2. Dlaczego nagrania z pobliskich nie rządowych budynków koło Pentagonu zostały minuty po „ataku” skonfiskowane przez agentów FBI o czym to świadczy?
3. Dlaczego manewr który rzekomo wykonano przy uderzeniu w Pentagon jest niemożliwy do wykonania co udowadniają symulatory lotu?
4. Dlaczego pilot który rzekomo pilotował samolot który uderzył w Pentagon miał problemy z pilotowaniem w szkole zwykłego najprostszego 2 osobowego samolotu? Zatem jak udało mu się z tymi wszystkimi problemami wykonać ten niemożliwy manewr?
5. Gdzie się podziały tytanowe silniki samolotu z Pentagonu, gdzie podział się cały samolot skoro jak widać na zdjęciach i filmach z tego dnia nie ma żadnych fragmentów wskazujących na katastrofe?
6. Jak tytanowe silniki według oficjalnej wersji mogły wyparować od temperatury płonącego paliwa skoro tytan topi się w termperaturze 1688 a paruje w 3287 stopniach C a temperatura płonącego paliwa lotniczego to 1120 stopni C ?
7. Dlaczego dziura w Pentagonie NIE ODPOWIADA wielkości samolotu? Najpierw była dziura w budynku a następnie zawalił się dach który pozostawił większą dziurę po sobie.
8. Jak samolot mógł przebić 3 pierścienie budynku nie zostawiając przy tym na budynku żadnych śladów włącznie ze śladem po skrzydłach czy silnikach?
9. Dlaczego według oficjalnej wersji samolot który uderzył w Pentagon nie uderzył w niego odrazu lecz zrobił nad nim koło po czym uderzył w REMONTOWANĄ CZĘŚĆ BUDYNKU? Gdyby uderzył w każdą inną część zniszczenia były by większe…
10. Dlaczego słup #4 który ponoć wyrwał samolot przed Pentagonem ma u podnuża ślady ścięcia palnikiem skoro został on „wyrwany”?
11. Dlaczego wersja wydarzeń jaką prezentuje taksówkarz spod Pentagonu Lloyd England przeczy prawom fizyki? Jak słup mógł wbić się w przednią szybę nie rysując blachy? Jak 2 osobom udało się wyciągnąć słup bez porysowania blachy?
12. Dlaczego świadkowie mówią że samolot leciał inną trasą i przeleciał NAD Pentagonem?
13. Dlaczego 10 września Donald Rumsfeld ogłasza że wyparowało 2.3 TRILIONA dolarów, a 11 września uderza „samolot” w miejsce gdzie były zapisy wszystkich transakcji?

14. Dlaczego system obrony powietrznej Pentagonu nie zadziałał pomimo że obcy obiekt wleciał w jego strefę powietrzną? Jedyne wyjaśnienie to że obiekt został rozpoznany przez system obrony jako „swój” i przepuszczony, o czym to świadczy?
Shanksville
1. Dlaczego w Shanksville po „rozbiciu się samolotu” została dziura w ziemi i żadnych widocznych kawałków w szczerym polu? Natomiast drobne szczątki samolotu znajdywano w pobliskim lesie i w odległości paru kilometrów od miejsca zdarzenia…
2. Gdzie się podziały tytanowe silniki samolotu z Shanksville? Podobnie jak w przypadku Pentagonu wyparowały?
3. Zatem dlaczego nic nie wskazuje że w tym miejscu rozbił się jaki kol wiek samolot?

Reklamy