1) Robert jest ustawiony na boisku jako wysunięty napastnik, jego zadaniem jest WYKAŃCZANIE akcji – tak, tak, pożądaną cechą takiego zawodnika jest właśnie znalezienie się w odpowiednim miejscu i czasie, a często to sławne „dołożenie nogi”.

2) Kreowanie gry leży przede wszystkim w gestii linii pomocy. Ostatnim, dobrym podaniem zazwyczaj znajduje się cofnięty napastnik – „dziesiątka”. Na tej pozycji Robert również doskonale się znajduje, nauczyło go tego gra za plecami Barriosa w pierwszym sezonie w BVB.

3) Robert nie jest przyspawany do swojej pozycji – nie raz zbiega na skrzydło, popisując się doskonałym dośrodkowaniem (gol w meczu z Szachtarem); podobnie jest z kreowaniem przez niego akcji

4) Skoro Robert truchta i czeka na podanie, to obowiązkowo władze Bundesligi powinni wywalić z roboty osoby odpowiedzialne za obliczanie kilometrów przebięgniętych przez zawodników w czasie meczu – toż to niemożliwe, że Robert jest zawsze w czołówce swojej drużyny pod tym względem. Podobnie jak to, że nie raz asekurował własnych… obrońców. To na pewno była fatamorgana.

5) Drybling nie jest najważniejszą cechą u napastnika, a szczególnie „dziewiątki”. Za dużo karmienia mózgu Messim, który jest światowym fenomenem, a poza tym ma również za plecami takich geniuszy, jak Iniestę czy Xaviego. Podobnie się sprawa ma z CR7 czy Garethem Balem – to po pierwsze nie są nominalni napastnicy, oficjalnie są skrzydłowymi, a tak naprawdę to wolne elektrony. Tacy gracze to jednak perełki i – powtarzam – to NIE SĄ napastnicy.

6) W tym sezonie: 20 goli i 7 asyst w Bundeslidze, 10 goli i 2 asysty w Lidze Mistrzów oraz 1 gol i 4 asysty w Pucharze Niemiec nie biorą się z powietrza. Niezłe statystyki jak na sępa, rzekomo czekającego tylko na ostatnie podanie.

7) Uznanie zagranicznej prasy oraz wielu znanych menedżerów, jak rozumiem, to też mrzonki.

8) Podobnie jak wycena na transfermarkt, która wynosi obecnie 28 mln euro, a jak Robert zdobędzie króla strzelców w Bundeslidze (ma na to wielką szansę) oraz strzeli jeszcze z dwie bramki w LM, ta cena spokojnie dojdzie do 35 mln. No ale to amatorka, nie to co forumowi znaaffffcccy.

9) Nikt nie odbiera zasług Kubie i Łukaszowi. Oni jednak mają inne pozycje i zadania na boisku.

10) Trener Klopp też jest zapewne totalnym amatorem, że trzyma ciągle to drewno w wyjściowej jedenastce, BVB powinna ogłosić nabór na asystentów, wtedy nasi forumowi znafffcy mieli by pole do popisu i przemówili temu naiwnego Niemcowi do głowy 😉

-Co do samego meczu dzisiejszego to nie będe się rozpisywał tylko napisze ze lewy to jest KILLER!!!!!!!!!!!!!!!

Więc ile jeszcze razy na forach będziecie znafffcy szydzić i drwić z Lewandowskiego.Nigdy go nie wspieraliście nie dodawaliście mu otuchy tylko od razu ostra krytyka tak jak by to była maszyna która będzie strzelać bramki na zawołanie.Repra jest nagonką sępów z która jak widać lewy psychicznie sobie nie radzi potrzebuje wsparcia,przełamania i na pewno będzie dobrze ale co taki zawistny troll jak ty może o tym wiedzieć.Wracajac jesze do naszej repry to lewy musi mieć wsparcie w postaci dobrych pomocników bo on nie jest piłkarzem typu maradona który sam przejdzie z 5 zawodników i zdobędzie bramke..Więc tego po nim nie oczekujcie…On sam meczy dla naszej repry nie będzie wygrywał.Ale na pewno nie można mu odmówić zaangażowania bo każdy mecz w polskiej reprezentacji jest dla niego wielkim przeżyciem!!!!!! Stara się jak może..Jeśli ktoś tego nie dostrzega jego ochoty do gry i zaangażowania to poprostu jest ślepy!!!
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/wloskie-media-show-lewandowskiego-polaka-ponioslo,1,5476019,wiadomosc.html

Reklamy