~@ do Craxa: Dlaczego głosuję na PiS:

Po objęciu władzy Pan Premier Kaczyński umorzy wszystkie długi i da każdemu po 100 tys. zł na dobry początek. Ale tylko Prawdziwym Polakom!
Pan Premier Kaczyński „spolonizuje” banki. Wtedy będą one dawały kredyty na ujemny procent! Dla uzyskania Prawdziwie Polskiego Kredytu z Prawdziwie Polskiego Banku Prawdziwemu Polakowi wystarczy zaświadczenie od proboszcza – który potwierdzi, że kredytobiorca jest Prawdziwym Polakiem.
Gdy Jarosław Kaczyński obejmie władzę to odrodzi Prawdziwie Polski przemysł. Znowu będziemy produkować Poloneza i 126p w państwowych fabrykach. A krajom, które nie będą chciały kupować produktów naszego przemysłu motoryzacyjnego Pan Jarosław wypowie wojnę!
Pan Premier Kaczyński zakaże wszelkiego importu. Wyjątkiem będzie statek cytryn przed Bożym Narodzeniem – oby zawsze zdążył na czas!
Pan Premier Kaczyński w polityce zagranicznej nie będzie utrzymywał kontaktów z wrogami Polski: Niemcami, Czechami, Słowacją, Ukrainą, Białorusią, Litwą i Rosją. Ogłosi, że „moralnie” sąsiadujemy z Watykanem i Węgrami.
Pan Premier Kaczyński w ogóle bardzo rzadko będzie jeździł zagranicę – po co tam bywać, skoro to tylko rozsadnik pederastii i ateizmu. Na nieliczne wyjazdy – do Watykanu i na Węgry – pamiętając co uczyniono Jego Bratu, wyruszać będzie pociągiem. Pancerną salonką wyposażoną w najnowsze systemy obrony przeciwlotniczej i przeciwgrzybiczej!
Po rządami Pana Premiera Kaczyńskiego w ogóle nie będzie bezrobocia. Każdy bowiem dostanie nakaz pracy! Uchylanie się od pracy będzie surowo karane – robotami na rzecz Episkopatu.
Prawdziwie Polski Premier Pan Kaczyński zniesie wymienialność złotego. Bo do czego to podobne, żeby każdy kto chce, wymieniał Polski Katolicki Pieniądz na europederastyczne euro!
Pan Premier Kaczyński po objęciu władzy zarządzi, że każdy Polak będzie mógł przejść na emeryturę w wieku 45 lat. Konieczne będzie tylko zobowiązanie emeryta do corocznej pielgrzymki do Częstochowy.
Pan Premier Kaczyński zbuduje tylko jedną autostradę – z Warszawy do Torunia, ale za to bardzo solidną. Gdy Pan premier będzie jechał tą autostradą po wytyczne, wtedy niestety ze względów bezpieczeństwa autostrada będzie zamknięta. Przestrzeń powietrzna nad autostradą także będzie zamknięta. Strzec podróży Premiera-Zbawiciela do Torunia będą anioły z biało-czerwonymi szachownicami na skrzydłach. Dla bezpieczeństwa anioły pod skrzydłami będą miały podczepione rakiety – lobby rosyjsko-niemiecko-żydowsko-europederastczne przecież nie śpi!
Rząd Pana Premiera Kaczyńskiego zapewni każdemu Polakowi jeden pogrzeb i dwie ekshumacje na koszt Państwa.
Gdy Premierem zostanie Pan Jarosław Kaczyński wszystkie ciąże będą rejestrowane „od poczęcia”. Następnie będą monitorowane – kierowanie zespołem kościelno-policyjnym ds. monitoringu ciąż Pan Premier „Zbawiciel” Kaczyński powierzy Największemu Lekarzowi RP – Jego Ginekoscencji Arcybiskupowi Hoserowi.
Gdy Premierem Prawdziwych Polaków zostanie Pan Jarosław Kaczyński, to dopiero wtedy wyjdzie na jaw prawda o Powstaniu Warszawskim. Bartoszewski okaże się adiutantem Bacha-Żelewskiego i kolegą Dirlewangera! Lobby żydowsko-pederastyczne nie będzie już nam zakłamywało historii! Naprzód Panie Jarosławie!
Gdy Premierem RP zostanie Pan Jarosław Kaczyński, to zaraz każe wyaresztować te wszystkie bachory, które za podpowiedzią szatana krzywdzą Polskich Księży. Tak Nam Dopomóż Bóg i Zawsze Dziewica! ……………………………………………………………………………….. zwiń

Reklamy